Paslaugos

Paslaugos

UAB Agrokoncerno technika

UAB „Agrokoncerno technika“ atlieka kokybišką žemės ūkio technikos remontą. Sukurta technikos remonto bazė Kėdainiuose ir Kuršėnuose, patyręs personalas kokybiškai ir greitai suremontuoja techniką, nestabdant lauko darbų. Parduotai technikai sezono metu užtikrinama techninė pagalba bei kokybiškas ir greitas garantinis aptarnavimas.

Darbų įkarštyje sugedus technikai, Express service paslauga, kaip tik jums, mūsų serviso komanda atvyks į vietą, nustato gedimą ir operatyviai jį pašalina.Juodo metalo, nerūdijančio plieno, ketaus ir aliuminio atliekamiems virinimo darbams suteikiame garantiją. Tekiname detales, gaminame įvairių išmatavimų hidraulines žarnas.
UAB „Agrokoncerno technika“ siūlo Jums naujas paslaugas:
kombainų kapitalinis remontas, gedimo diagnozavimas,atvykstame į vietą, suteikiame garantiją atliktiems darbams, tiekiame atsarges dalis.
Naujoje žemės ūkio technikos pardavimų ir serviso bazėje Kuršėnuose atliekame sunkvežimių, traktorių, kombainų padangų montavimą ir remontą.

 

 

 

Sugedus technikai ar esant permainingiems orams, kai darbus reikia atlikti greitai per ribotą laiką, nuomota žemės ūkio technika puikus sprendimas.

Skubiai reikia žemės ūkio technikos?

Išskirtinis SWEDBANK LIZINGO pasiūlymas įsigyjant naują ROSTSELMASH kombainą.OP FINANCE,SEB, MEDICINOS BANKAS finansinis technikos lizingas iki 5 metų.